Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 244 -2016-05-23 - Про відновлення трамвайної зупинки «Вул. Троїцька» («Вул. Чекістів»)

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про дорожній рух», постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 №1735 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з перевезень міським електричним транспортом» зі змінами і доповненнями, Наказом державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 №21 «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту», враховуючи багаточисельні  звернення мешканців міста виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Відновити трамвайну зупинку «Вул. Троїцька» («Вул. Чекістів»), яка знаходиться по вул. Жуковського.
2. Районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району облаштувати ділянку для посадки-висадки пасажирів.
3. Запорізькому комунальному  підприємству  міського електричного транспорту «Запоріжелектротранс» внести зміни до паспортів трамвайних маршрутів загального користування.
4. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв'язку міської ради оприлюднити інформацію щодо відновлення трамвайної зупинки «Вул. Троїцька» («Вул. Чекістів») через засоби масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Мішка С.М. та начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку міської ради  Власюка О.О.

Міський голова

                                                        В.В.Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet