Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 245/1 -2016-05-23 - Про передачу районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району витрат з реконструкції об’єкту «Реконструкція площі Т.Г.Шевченка з прилеглою територією у Шевченківському районі м. Запоріжжя»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації реконструйованої площі Т.Г.Шевченка та прилеглої території у Шевченківському районі м.Запоріжжя,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району витрати по об’єкту «Реконструкція площі Т.Г.Шевченка з прилеглою територією у Шевченківському районі м. Запоріжжя» в сумі 335744,34 грн.   
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району прийняти витрати по об’єкту «Реконструкція площі Т.Г.Шевченка з прилеглою територією у Шевченківському районі м. Запоріжжя».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

Міський голова

                                                        В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet