Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 245/2 -2016-05-23 - Про передачу районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району об’єкту «Будівництво зливової каналізації по вул. Іванова в Шевченківському районі м. Запоріжжя»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації зливової каналізації по вул. Українській у Шевченківському районі,  виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району вартість будівництва об’єкта «Будівництво зливової каналізації по вул. Іванова у Шевченківському районі м. Запоріжжя» в сумі 1642725,0 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району прийняти на баланс об’єкт «Будівництво зливової каналізації по вул. Іванова у Шевченківському районі м. Запоріжжя».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.

Міський голова

                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet