Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 245/4 -2016-05-23 - Про передачу Концерну «Міські теплові мережі» витрат з реконструкції ділянки теплової мережі, яка входить до складу об’єкта «Магістральна теплова мережа по вул. Героїв Сталінграду, м. Запоріжжя – реконструкція»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації реконструйованої ділянки теплової мережі від ТК-164 до ТК-162 та від ТК-149 до ТК-487 по вул. Героїв Сталінграду м. Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання Концерну «Міські теплові мережі» витрати з реконструкції ділянки теплової мережі від ТК-164 до ТК-162 та від ТК-149 до ТК-487 протяжністю 710 п.м  по вул. Героїв Сталінграду, яка входить до складу об’єкту «Магістральна теплова мережа по вул. Героїв Сталінграду, м. Запоріжжя – реконструкція» вартістю 8982694,72 грн.
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а Концерну «Міські теплові мережі» прийняти витрати з реконструкції ділянки теплової мережі від ТК-164 до  ТК-162 та від ТК-149 до ТК-487, яка входить до складу об’єкту «Магістральна теплова мережа по вул. Героїв Сталінграду, м. Запоріжжя – реконструкція».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М.

Міський голова

                                                         В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet