Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 260/8 -2016-05-23 - Про продовження публічному акціонерному товариству «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законом України «Про рекламу», пунктом 5.35 Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45 та розглянувши заяву публічного акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» (ідентифікаційний код 00191230) про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Продовжити публічному акціонерному товариству «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» на один рік строк дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами №874/07 – наземна спеціальна конструкція, форматом 3,0х6,0 м, за адресою: м. Запоріжжя, біля залізничної платформи 168 км, в напрямку в’їзду до Хортицького району.
2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради - робочому органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, внести відповідні зміни у дозвіл на розміщення зовнішньої реклами №874/07.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.

Міський голова

                                                        В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet