Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 262/1 -2016-05-23 - Про відмову повному товариству «Нікітіч, Передерій «Ломбард «Карат» у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законом України «Про рекламу», Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, пунктом 5.30.2 Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45, розглянувши заяву повного товариства «Нікітіч, Передерій «Ломбард «Карат» (ідентифікаційний код 30431234) про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Відмовити повному товариству «Нікітіч, Передерій «Ломбард «Карат» у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами – фасадна спеціальна конструкція, форматом 5640х1415 м, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кузнецова, буд. 19.
2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради - робочому органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, повідомити повне товариство «Нікітіч, Передерій «Ломбард «Карат» про відмову у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.   

Міський голова

                                                          В.В. Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet