Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 271/1 -2016-05-23 - Про переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок

Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Основаніє» від 14.03.2016 №2686/01-03 щодо переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 16.03.2015 №К-0366, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визнати можливим переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок.
2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:
2.1. Замовити в департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради вихідні дані на переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок.
2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок і узгодити її в установленому порядку.
2.3. Переведення частини нежитлового приміщення №65 під житлову квартиру в житловому будинку №4 на майдані Профспілок виконувати у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації.
2.4. Ввести об'єкт в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.
3. Міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з господарським суб'єктом, що проводить технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна виключити частину нежитлового приміщення №65 загальною площею 56,8 кв.м. з нежитлової площі та включити до житлової площі квартиру загальною площею 56,8 кв.м. в житловому будинку №4 на майдані Профспілок, шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень.
4. Міському комунальному підприємству «Основаніє» та департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради:
4.1. Провести реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на квартиру загальною площею 56,8 кв.м в житловому будинку №4 на майдані Профспілок.
4.2. Скасувати попередню реєстрацію права комунальної власності за територіальною громадою м.Запоріжжя в особі Запорізької міської ради на нежитлове приміщення №65 загальною площею 56,8 кв.м. в житловому будинку №4 на майдані Профспілок.
5. Включити житлову квартиру загальною площею 56,8 кв.м в житловому будинку №4 на майдані Профспілок до службової житлової площі міського комунального підприємства «Основаніє». 
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet