Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 261/2 -2016-05-23 - Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Центр фінансових рішень» дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, пунктами 3.1, 11.4 Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Центр фінансових рішень» (ідентифікаційний код 32494741) про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Центр фінансових рішень» у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами – світлова нестандартна фасадна рекламна конструкція без змінних площин, форматом 1,25х1,0 м, за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 145.
2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради - робочому органу з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, повідомити товариство з обмеженою відповідальністю «Центр фінансових рішень» про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради.   

Міський голова

                                                         В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet