Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 293 -2016-06-03 - Про координацію діяльності виконавчих органів ради та комунальних підприємств міста щодо приведення у належний стан об’єкту благоустрою - «Центральний міський пляж» (ліва частина)

За результатами перевірки Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради стану благоустрою об’єкту благоустрою - «Центральний міський пляж» (ліва сторона) виявлений факт самовільного зайняття частини об’єкту благоустрою, розташування торговельного павільйону та літного майданчиказа відсутності відповідного дозвільного документу та документу, що посвідчує право власності або право користування земельною ділянкою, про що складено акт перевірки стану благоустрою території земельної ділянки за адресою: м.Запоріжжя, перехрестя вул.Прибережна автомагістраль та вул.Нижньо-дніпровської від 30.05.2016.

Зважаючи на те, що рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 06.05.2016 № 233 об’єкт благоустрою - «Центральний міський пляж» (ліва сторона)  закріплено на праві господарського відання за комунальним підприємством «Титан», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати, що розташовані на території об’єкту благоустрою – «Центральний міський пляж» (ліва строєна), торговельний павільйон та літній майданчик без відповідних згідно чинному законодавству документів;

2. Комунальному підприємству «Титан», спільно з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Вознесенівському району та Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради вжити заходи щодо звільнення самовільно зайнятої частини об’єкту благоустрою – «Центральний міський пляж», в установленому законодавством порядку. 

3. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органівради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                                   В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet