Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 294 -2016-06-08 - Про повідомлення голови Міської молодіжної ради при Запорізькій міський раді Ільченка С.В. щодо проведення акції «Велодень»

Розглянувши повідомлення голови Міської молодіжної ради при Запорізькій міський раді Ільченка С.В. щодо проведення акції «Велодень» 12.06.2016: з 09-00 до 10-00 години – збору учасників на пл. Запорізької, з     10-00 до 11-30 години – велопробігу від пл. Запорізької по пр. Соборному до вул. Дніпровська, далі по вул. Дніпровській до Набережної магістралі, далі до каскаду фонтанів «Райдуга» та проведення велофестивалю на території каскадів фонтану «Райдуга» з 11-30 до 16-00 години, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати проведення акції «Велодень» 12.06.2016 у м. Запоріжжя масовим заходом міського значення.

2. Дозволити рух колони велосипедистів з 10-00 до 11-30 години від пл. Запорізької по проїжджій частини пр. Соборного, вул. Дніпровська, Набережній магістралі до каскаду фонтанів «Райдуга» з обмеженням руху всіх транспортних засобів на момент проходження колони та з відключенням світлофорів..

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради внести корективи в схему руху міського транспорту та зупинити рух тролейбусів по пр. Соборному під час проведення зазначеного заходу.

4. Просити управління патрульної поліції у м. Запоріжжя забезпечити перекриття руху транспорту по вищезазначеної ділянці пр. Соборного та    вул. Дніпровській та забезпечити безпеку дорожнього руху при проведенні зазначеного заходу.

5. Комунальному підприємству «Титан» забезпечити дотримання належного санітарного стану місця проведення зазначеного заходу, функціонування необхідної кількості біотуалетів біля каскаду фонтанів «Райдуга», а також забезпечити подання необхідної потужності електроструму, підключення обладнання та чергування електрика упродовж проведення заходу.

6. Просити департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування необхідної кількості бригад швидкої медичної допомоги під час проведення зазначеного заходу.

7. Просити Дніпровський відділ поліції ГУ НП в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначеного заходу.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А.

 

Міський голова                                                                          В.В. Буряк

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet