Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 296 -2016-06-08 - Про скасування паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

За результатами перевірки, виданих департаментом архітектури та містобудування міської ради,  протягом 2015 -2016 років, паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на предмет відповідності розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з урахуванням всіх планувальних обмежень, передбачених будівельними нормами, сформовано перелік паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виданих суб’єктам господарювання з порушенням планувальних обмежень та будівельних норм.

Зважаючи на те, що видача паспортів прив’язки тимчасових споруд з порушенням планувальних обмежень, є порушенням пункту 1.12. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Скасувати паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності згідно з переліком паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (додається).    

2. Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради протягом трьох робочих днів з дати набрання чинності цим рішенням:

2.1. Направити копію рішення  зацікавленим суб’єктам господарювання;

2.2. Внести інформацію щодо скасування паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності до містобудівного кадастру.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів         ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                                   В.В. Буряк

Прикріплені файли:

dodatok.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet