Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 301 -2016-06-22 - Про виготовлення та розміщення інформаційних матеріалів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Запорізької міської ради від  24.12.2012 №79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя”,  та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від  25.08.2011 №363 "Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням", з метою інформаційного забезпечення відзначення 20-ї річниці Конституції України та привітання мешканців та гостей міста зі святом, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити затвердження ескізів з відповідною тематикою.
2. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” за рахунок прибутку, одержаного від фінансово-господарської діяльності підприємства, забезпечити розробку відповідних дизайн-макетів згідно затверджених ескізів, та виготовлення інформаційних матеріалів з  відповідними святковими сюжетами, у кількості 20 плакатів формату 3,0х6,0м, 10 плакатів формату 1,2х1,8м, та забезпечити їх розміщення на вільних від комерційної реклами рекламних площинах, які перебувають у комунальній власності.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

 

                                                         С.М.Мішок


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet