Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 303 -2016-06-24 - Про роботу зі зверненнями громадян в департаменті житлово-комунального господарства Запорізької міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розглянувши доповідну записку про роботу зі зверненнями громадян в департаменті житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома інформацію про організацію роботи зі зверненнями громадян в департаменті житлово-комунального господарства Запорізької міської ради (додається).

2. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директору департаменту житлово-комунального господарства Запорізької  міської ради Бородаю О.М.:

2.1. Забезпечити якість і повноту розгляду звернень громадян для вирішення порушених питань та надання відповіді по суті, безумовного дотримання термінів розгляду звернень громадян.

2.2. Посилити персональну відповідальність посадових осіб структурних підрозділів департаменту та керівників комунальних підприємств, які підпорядковані департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, за своєчасний, належний розгляд питань, порушених у зверненнях громадян.

2.3. Оприлюднити графік особистого прийому громадян посадовими особами департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради у засобах масової інформації.

2.4. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди та інші особи, які потребують соціального захисту та підтримки.

2.5. Щоквартально готувати звіти за результатами розгляду звернень громадян.

2.6. Проаналізувати підсумки роботи зі зверненнями громадян в департаменті житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та комунальних підприємствах, які підпорядковані департаменту житлово-комунального господарства за перше півріччя 2016 року. Результати проведеної роботи розглянути на апаратних нарадах, видати розпорядчі документи щодо конкретних заходів, спрямованих на поліпшення цієї роботи.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М. та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А.

 

 

Міський голова                                                                                 В.В. Буряк

Прикріплені файли:

ПОЯСНЕННЯ-1.docx


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet