Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 315 -2016-06-24 - Про затвердження переліку зупинок громадського транспорту на трамвайних та тролейбусних маршрутах в місті Запоріжжі

Згідно з Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про міський електричний транспорт”, розпорядженням міського голови від 20.02.2016 №83р «Про виконання Закону України від 09.04.2015 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо перейменування топонімів міського підпорядкування та демонтажу об’єктів монументального мистецтва міста Запоріжжя» та з метою упорядкування маршрутної мережі трамвая і тролейбуса в місті Запоріжжі, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік зупинок громадського транспорту на трамвайних та тролейбусних маршрутах в місті Запоріжжі (додається).

2. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.12.2009 №529/2 «Про затвердження переліку зупинок громадського транспорту на тролейбусних та трамвайних маршрутах в місті Запоріжжі» вважати таким, що втратило чинність.

3. Запорізькому комунальному підприємству міського електричного транспорту „Запоріжелектротранс” внести зміни до паспортів трамвайних та тролейбусних маршрутів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Мішка С.М. та начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку міської ради  Власюка О.О.

Міський голова

В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatok_315.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet