Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 317 -2016-06-24 - Про затвердження місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів, які працюють на маршрутах загального користування в м. Запоріжжі та дотримання належного санітарного стану на них

Керуючись Кодексом законів про працю України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», рішеннями міської ради від 22.06.2011 №41 «Правила благоустрою території міста Запоріжжя», від 25.03.2015 №75 «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 №20 «Про Порядок закріплення об’єктів благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності, власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, власниками засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для утримання в належному стані, укладення договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані в місті Запоріжжя», з метою упорядкування та облаштування існуючих місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів для відпочинку водіїв у початковому та кінцевому пунктах міських автобусних маршрутів загального користування, а також забезпечення їх належного санітарного стану, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів, які працюють на маршрутах загального користування в м. Запоріжжі (додається).

2. Пункт 4 рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 30.08.2012 №302/3 вважати таким, що втратило чинність.

3. Доручити районним адміністраціям Запорізької міської ради, відповідно до додатку до даного рішення:

3.1. Організувати облаштування місць короткострокової стоянки автобусів відповідними дорожніми знаками.

3.2. Укласти з підприємствами-перевізниками договір про закріплення та утримання об’єктів благоустрою (місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів) в належному стані.

3.3. Інформувати управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради про стан укладання договорів про закріплення та утримання об’єктів благоустрою (місць для розвороту та короткострокової стоянки автобусів) в належному стані з підприємствами-перевізниками.

4. Підприємствам-перевізникам, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, укласти договір про закріплення та утримання об’єктів благоустрою в належному стані з районними адміністраціями Запорізької міської ради.

5. Доручити управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради:

5.1. Ініціювати внесення змін до діючих договорів надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, за взаємною згодою сторін, доповнивши розділ 2 договору щодо зобов’язань Перевізника наступним пунктом: «Облаштувати та забезпечувати належний санітарний стан в місцях для розвороту та короткострокової стоянки автобусів в тому числі туалетами відповідно до Правил благоустрою міста Запоріжжя, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №41».

5.2. Організувати внесення змін до паспортів автобусних маршрутів регулярних перевезень міського сполучення в розділ «Відомості про зміни на маршруті», згідно з додатком, визначеним п.1 даного рішення.

5.3. Передбачити, при організації наступних конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування (в умовах проведення), вимоги до перевізників, визначені п.4, і щодо облаштування та забезпечення належного санітарного стану в місцях для розвороту та короткострокової стоянки автобусів відповідно до Правил благоустрою міста Запоріжжя, затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №41.

6. Рекомендувати департаментам, управлінням, відділам Запорізької міської ради керуватися даним рішенням.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok_317.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet