Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 328 -2016-06-24 - Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя від ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» об’єкта «Заміна ділянок напірних колекторів Д-500 мм в районі магазина «АТБ» по вул.Історичній, 22 у м.Запоріжжя» та подальше його використання

Керуючись ст.ст.59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.136 Господарського  кодексу  України, розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ – МАРКЕТ» та надані документи, враховуючи згоду житлово-комунального господарства  Запорізької міської  ради та комунального підприємства «Водоканал», виконавчий комітет  Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

            1. Прийняти  до  комунальної власності  територіальної  громади м.Запоріжжя від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ – МАРКЕТ»  об’єкт «Заміна ділянок напірних колекторів  Д-500 мм в районі магазина «АТБ» по вул.Історичній, 22 у м.Запоріжжя» у складі зовнішньої мережі  водовідведення Д=355 мм, загальною протяжністю 280,78 п.м, вартістю згідно з  незалежною оцінкою  479714,54 грн.

            2. Закріпити  на  праві  господарського  відання  за  комунальним підприємством «Водоканал» об’єкт інженерної інфраструктури, зазначений в п.1 цього рішення.

            3. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької  міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя об’єкта «Заміна  ділянок напірних колекторів  Д-500 мм в районі магазина «АТБ» по вул.Історичній, 22 у м.Запоріжжя» та подальшої його передачі  в господарське відання комунальному підприємству «Водоканал».

            4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької  міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                                          В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet