Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 356 -2016-06-24 - Про повідомлення Архієпископа Запорізького і Мелітопольського Української православної церкви Запорізької єпархії Луки щодо проведення хресної ходи по проспекту Соборному 26.06.2016 року

Розглянувши повідомлення Архієпископа Запорізького і Мелітопольського Української православної церкви Запорізької єпархії Луки щодо проведення хресної ходи по проспекту Соборному 26.06.2016 з 15-50 до 17-00 години від зупинки громадського транспорту «Малий ринок» по пр. Соборному до Покровського архієрейського собору, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити рух колони з 16-00 до 17-00 години від зупинки громадського транспорту «Малий ринок» по пр. Соборному до Покровського архієрейського собору з обмеженням руху всіх транспортних засобів на момент проходження колони та з відключенням світлофорів.

2. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради внести корективи в схему руху міського транспорту та зупинити рух тролейбусів по пр. Соборному під час проведення зазначеного заходу.

3. Просити управління патрульної поліції у м. Запоріжжя забезпечити перекриття руху транспорту по вищезазначеної ділянці пр. Соборного та забезпечити безпеку дорожнього руху при проведенні зазначеного заходу.

4. Просити департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування необхідної кількості бригад швидкої медичної допомоги під час проведення зазначеного заходу.

5. Просити Дніпровський відділ поліції ГУ НП в Запорізькій області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення зазначеного заходу.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А.

                                     

Міський голова                                                                          В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet