Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 367 -2016-06-30 - Про закріплення на праві оперативного управління будівель та споруд дошкільних навчальних закладів та іншого майна комунальної власності за департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.137 Господарського кодексу України, , для забезпечення безперебійної роботи дитячих навчальних закладів та ефективного використання майна комунальної власності, виконавчий комітет Запорізька міської ради

ВИРІШИВ:

1.Закріпити на праві оперативного управління будівлі та споруди дошкільних навчальних закладів та інше майно комунальної власності за департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради згідно з додатками 1-8 до рішення.

2. Доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради передати в оперативне управління департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради майно комунальної власності згідно з додатками 1-8 до даного рішення.

3. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради    Мішка С.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

 

Міський голова                                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додатки.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet