Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 368 -2016-07-01 - Про затвердження Порядку видачі органами місцевого самоврядування м.Запоріжжя дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які були видані на підставі рішень виконавчого комітету міської ради

Керуючись Цивільним кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок видачі органами місцевого самоврядування м.Запоріжжя дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які були видані на підставі рішень виконавчого комітету міської ради (додається).

2. Надати право підпису дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які були видані органами місцевого самоврядування м.Запоріжжя до 01.01.2013:

міському голові – щодо дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нежитлового фонду (нежитлові будівлі, споруди, приміщення та їх частини), свідоцтва про право власності на які були видані на підставі рішень виконавчого комітету міської  ради;

заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директору департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради – щодо дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти житлового  фонду (житлові будинки, гуртожитки, квартири та інше нерухоме майно), свідоцтва про право власності, які були видані на підставі рішень виконавчого комітету міської  ради.

3. Доручити департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради здійснювати підготовку проектів дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, виданих органами місцевого самоврядування м.Запоріжжя до 01.01.2013.

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.04.2013 №147 «Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти житлового фонду» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                                              В.В.Буряк

 

 

Прикріплені файли:

Порядок з_ зм_нами вариант 2 последний.docx

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet