Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 374 -2016-07-11 - Про визначення органу управління майном підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 27.04.2016 №36 «Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів» на підставі звернень департаменту архітектури та містобудування міської ради, департаменту економічного розвитку міської ради, з метою визначення органу управління майном підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визначити органи управління майном підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, згідно з додатком.
2. Органам управління майном внести до 31.12.2016 зміни до Положень виконавчих органів міської ради в частині контролю за фінансово-господарською діяльністю підпорядкованих підприємств комунальної власності, що належать до територіальної громади міста, та до контрактів з керівниками підприємств в частині визначення органу управління майном підприємства згідно з додатком.
3. Керівникам комунальних підприємств у місячний термін внести зміни до статутних документів в частині визначення органу управління майном підприємства згідно з додатком.
4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2014 №406 «Про визначення органу управління майном підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, які координують діяльність підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

 

Міський голова                                                                                                                            В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток до р_ш.про орган упр. майном.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet