Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 390 -2016-07-28 - Про передачу об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя в безоплатне користування за договорами позички комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради

         Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 №82 «Про делегування окремих повноважень щодо управління об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя», на підставі звернення комунального підприємства «Наше місто» Запорізької міської ради від 13.07.2016 № 22/01-03, враховуючи позитивні висновки департаменту житлово – комунального господарства Запорізької міської ради від 15.07.2016 № 816/01-38/01 та міського комунального підприємства «ОСНОВАНІЄ» від 12.07.2016 №8751/01-03, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Передати комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради в безоплатне користування за договорами позички строком на 2 роки 11 місяців для розміщення працівників підприємства об’єкти права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, що перебувають у господарському віданні міського комунального підприємства «ОСНОВАНІЄ», згідно з додатком.

         2. Комунальному підприємству «ОСНОВАНІЄ» укласти договори позички об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя, які зазначені в додатку до даного рішення, з комунальним підприємством «Наше місто» Запорізької міської ради.

         3. Комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради укласти з балансоутримувачем об’єктів позички договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та договори з постачальниками комунальних послуг.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

  

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

Прикріплені файли:

390 - додаток.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet