Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 398 -2016-07-28 - Про переведення нежитлового приміщення №24 в житловому будинку №99 по вул.Військбуд до житлового фонду

         Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Основаніє» від 10.05.2016 №5486/01-03 щодо переведення нежитлового приміщення №24 під житлову квартиру в житловому будинку №99 по вул.Військбуд, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 01.06.2016 №Г-0959, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Визнати можливим переведення нежитлового приміщення №24 під житлову квартиру в житловому будинку №99 по вул.Військбуд.

         2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:

         2.1. Замовити в департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради вихідні дані на переведення нежитлового приміщення №24 під житлову квартиру в житловому будинку №99 по вул.Військбуд.

         2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на переведення нежитлового приміщення №24 під житлову квартиру в житловому будинку №99 по вул.Військбуд і узгодити її в установленому порядку.

         2.3. Переведення нежитлового приміщення №24 під житлову квартиру в житловому будинку №99 по вул.Військбуд виконувати у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації.

         2.4. Ввести об'єкт в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.

         3. Міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з господарським суб'єктом, що проводить технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна виключити нежитлове приміщення №24 загальною площею 54,53 кв.м. з нежитлової площі та включити до житлової площі квартиру загальною площею 54,53 кв.м. в житловому будинку №99 по вул.Військбуд, шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень.

         4. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради оформити ордер на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення Гордик Вірі Федорівні на сім’ю із 6 осіб: вона, дочка – Плецька Ірина Миколаївна, дочка – Міщенкова Олена Петрівна, онук – Міщенков Руслан Сергійович, онука – Міщенкова Ольга Сергіївна, онука – Гусейнова Сабріна Ісмаїлівна.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet