Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 408 -2016-07-28 - Про затвердження змін до Статуту комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби, викладених у новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, враховуючи лист Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29.12.2015 №26-19272/262 «Про розгляд статуту» й з метою приведення Статуту комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби до вимог чинного законодавства України виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити зміни до Статуту комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби, викладені у новій редакції (додається).

2. Начальнику комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби Запорізької міської ради Орєшку С.М. забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г.

 

Міський голова                                                                        В.В.Буряк

 

 

Прикріплені файли:

408 статут.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet