Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 415 -2016-07-28 - Про передачу витрат об’єкту «Реконструкція системи диспетчеризації ліфтового господарства в Комунарському районі м. Запоріжжя» міському комунальному підприємству «Основаніє»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації та обслуговування реконструйованої системи диспетчеризації ліфтового господарства в Комунарському районі м. Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання міському комунальному підприємству «Основаніє» витрати з реконструкції системи диспетчеризації ліфтового господарства в Комунарському районі м. Запоріжжя вартістю 4603455,80 грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а міському комунальному підприємству «Основаніє» прийняти витрати з проведеної реконструкції системи диспетчеризації ліфтового господарства в Комунарському районі м. Запоріжжя.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet