Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 418 -2016-07-28 - Про передачу витрат міського бюджету з капітального ремонту житлового фонду міста балансоутримувачу житлового фонду міському комунальному підприємству «Основаніє»

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», на підставі переліку об’єктів з капітального ремонту житлового фонду, які  були передбачені титулами головного розпорядника коштів – департаменту житлово-комунального господарства міської ради, з метою врахування витрат міського бюджету в бухгалтерському обліку балансоутримувача житлового фонду міського комунального підприємства «Основаніє», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва передати міському комунальному підприємству «Основаніє» до складу іншого додаткового капіталу витрати з капітального ремонту житлових будинків на загальну суму 2750510,57 грн.

2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:

2.1. Прийняти, зазначені в додатку до рішення, витрати з капітального ремонту, за рахунок джерел іншого додаткового капіталу у складі вартості житлового фонду, який знаходиться в господарському віданні підприємства.

2.2. Провести списання, зазначених в додатку до рішення, витрат з капітального ремонту в порядку, призначеному для відображення операцій з капітального ремонту житлового фонду, з відповідним зменшенням коштів за рахунок джерел формування іншого додаткового капіталу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Прикріплені файли:

418 Додаток .doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet