Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 420 -2016-07-28 - Про організацію та проведення ХХІІІ Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» з триатлону та командного Чемпіонату України з триатлону, присвячених Дню Незалежності України

Згідно календарного плану спортивно-масових заходів департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради на 2016 рік, листа федерації триатлону України від 04.07.2016 № 368 «Про проведення ХХІІІ Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» з триатлону та командного Чемпіонату України з триатлону, присвячених Дню Незалежності України», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома проведення ХХІІІ Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» з триатлону та командного Чемпіонату України з триатлону, присвячених Дню Незалежності України на Набережній  магістралі міста з 19 по 21 серпня 2016 року.

2. Перекрити 20 серпня  2016 року з 8-30 до 13-30 та 21 серпня  2016 року з 8-00 до 12-30 рух автомобільного транспорту по Набережній магістралі міста від вул. Немировича-Данченка до Вознесенівського ринку та по вул. Лермонтова від торгівельного комплексу «Амстор» до Набережної магістралі міста.

3. Просити   управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції України забезпечити  безпеку  дорожнього руху та охорону громадського порядку під час проведення зазначеного заходу.

4. Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради   забезпечити проведення спортивної частини заходу.

5. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради забезпечити дотримання належного санітарного стану місця проведення зазначеного заходу та встановити на Набережній міста в районі мостового переходу 2 баки для сміття, 2 біотуалети та 20м паркану-огорожі.

 6. Управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради   забезпечити безпеку на воді під час проведення заходу.

7. Просити Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації організувати чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення зазначеного заходу.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів  ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                      В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet