Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 441 -2016-08-15 - Про встановлення тарифів на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків (гуртожитків) житлового фонду комунальної власності м. Запоріжжя

         Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів  на житлово-комунальні послуги», наказів Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 № 150 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» та від 17.05.2005 №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Затвердити Перелік  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, мінімально необхідний для забезпечення санітарно-гігієнічних вимог проживання, перебування в приміщеннях та забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку, виконавцем яких є  комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради (додається).

        2. Затвердити Порядок та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків м. Запоріжжя, виконавцем яких є  комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради (додається).

         3. Встановити тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавцем якої є міське комунальне підприємство «Наше місто» Запорізької міської ради, для власників (наймачів) житлового фонду та власників (орендарів) нежитлових приміщень в будинках (гуртожитках) м. Запоріжжя в розрізі кожного будинку окремо згідно з додатком.

         4. Комунальному підприємству «Наше місто» Запорізької міської ради:

         4.1. Вести побудинковий облік фактичних витрат, виконувати роботи в кожному будинку в межах коштів, отриманих від власників квартир, квартиронаймачів цього будинку.

         4.2. Подавати щоквартально  звітні матеріали до департаменту житлово-комунального господарства міської ради щодо фактичних витрат  на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за їх типом  з метою подальшого проведення аналізу відповідності встановленого тарифу.

         4.3. Здійснювати перерахунки  за надання не в повному обсязі або ненадання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  по будинках житлового фонду комунальної власності міста відповідно до «Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 № 970.

         4.4. Інформувати споживачів про фактичну вартість послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за письмовим зверненням.

         5. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької  міської ради оприлюднити  дане рішення у засобах масової інформації.

         6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.


 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 1.docx

Прикріплені файли:

Додаток 2.doc

Прикріплені файли:

Додаток 3.xlsx


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet