Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 431 -2016-08-05 - Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012»

           Розглянувши заяву обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012» про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою  на виконання робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єкту зеленого господарства та озеленення території загального користування, що примикає до території кооперативу, розташованого за адресою: м.Запоріжжя, перехрестя вул.Набережної, вул.Котельникова, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013№870 виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Надати обслуговуючому кооперативу «Лазурний берег - 2012»  дозвіл на виконання робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою об’єкту зеленого господарства та озеленення території загального користування, що примикає до території кооперативу, розташованого за адресою: м.Запоріжжя, перехрестя вул.Набережної, вул.Котельникова.   

         2.  Встановити термін дії дозволу строком на три місяці з дати набрання чинності цим рішенням.

         3.  Зобов’язати обслуговуючий кооператив «Лазурний берег - 2012»:

         3.1. забезпечити безперешкодний доступ громадян до р.Дніпро та дотримання прав громадян на загальне водокористування згідно до вимог ст.ст.88-89 Водного кодексу України  та ст.ст. 60-62 Земельного кодексу України;

         3.2. не допускати фактів самовільного будівництва на території загального користування, означеній в п. 1. цього рішення.  

         3. Відповідальність за проведення робіт покласти на голову обслуговуючого кооперативу «Лазурний берег - 2012».  

         4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів ради Волобуєва В.О.


 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet