Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 442 -2016-08-15 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.07.2016 №405 «Про надання дозволу на виконання послуг»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою посилення відповідальності виконавців і споживачів житлово-комунальних послуг виконавчий комітет Запорізької міської ради,

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.07.2016 №405 «Про надання дозволу на виконання послуг», а саме пункти 1.2,1.3 викласти у новій редакції:

         «1.2. концерну «Міські теплові мережі» з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання, централізованого опалення, систем холодного водопостачання, водовідведення;

         1.3. комунальному підприємству «Водоканал» з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, систем гарячого водопостачання, централізованого опалення;»

2.  Пункт 1.5. виключити по тексту рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради  Бородая О.М.


 

Міський голова                                                                               В.В.Буряк
 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet