Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 451 -2016-08-15 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.06.2009 №201 «Про затвердження Порядку контролю за фактичними обсягами перевезень річковим транспортом окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд згідно з чинним законодавством»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет Запорізької міської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.06.2009 №201 «Про затвердження Порядку контролю за фактичними обсягами перевезень річковим транспортом окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд згідно з чинним законодавством», а саме:

у тексті рішення та Порядку контролю за фактичними обсягами перевезень річковим транспортом окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд згідно з чинним законодавством замість слів «управлінню праці та соціального захисту населення міської ради» слід читати «управлінню соціального захисту населення міської ради».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet