Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 452 -2016-08-15 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.10.2009 №427 «Про контроль за організацією підприємствами-перевізниками перевезення окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд в міському пасажирському транспорті»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет Запорізької міської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.10.2009 №427 «Про контроль за організацією підприємствами-перевізниками перевезення окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд в міському пасажирському транспорті», а саме:

у пунктах 1, 2 Порядку контролю обліку підприємствами-перевізниками кількості перевезених окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд в міському пасажирському транспорті замість слів «управління транспорту та зв’язку Запорізької міської ради» слід читати «управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet