Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 455 -2016-08-15 - Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Цивільним  кодексом  України,  ст.136, ст.137 Господарського кодексу  України, розглянувши звернення комунального підприємства “Мрія” враховуючи згоду департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити  з господарського відання комунального підприємства “Мрія” та  передати  в оперативне управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради  майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

2. Доручити комунальному підприємству “Мрія” передати, а департаменту освіти і науки Запорізької міської ради прийняти в оперативне управління майно комунальної власності згідно з додатком до рішення.

3. Зобов’язати  департамент освіти і науки Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації  Запорізької міської ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського  голови  з  питань  діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додаток 455.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet