Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 458 -2016-08-15 - Про передачу фонтану світломузичного, який розташований на пл.Фестивальній в господарське відання комунальному підприємству “Титан”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.136, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та комунального підприємства “Титан”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та передати в господарське відання комунальному підприємству “Титан” фонтан світломузичний, який розташований на пл.Фестивальній інвентарний номер 1031005, первісною вартістю 6912229,53 грн., залишковою - 3122415,54 грн.

2. Доручити департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради передати, а комунальному підприємству “Титан” прийняти в господарське відання фонтан світломузичний, зазначений в п.1 рішення.

3. Зобов’язати комунальне підприємство “Титан” надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію щодо виконання п. 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet