Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 461 -2016-08-15 - Про організацію робіт з проведення реконструкції пр. Маяковського

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами і доповненнями та у зв’язку з проведенням реконструкції пішохідної частини проспекту Маяковського в м. Запоріжжі з 09.00 години  16.08.2016 до закінчення робіт, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради спільно з комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» організувати роботи з реконструкції пішохідної частини проспекту Маяковського.

2. На період проведення ремонтних робіт:

2.1. Генеральній підрядній організації товариству з обмеженою відповідальністю «Сфера Плюс» забезпечити встановлення огородження в місцях перекриття транспортних засобів та відповідних дорожніх знаків, згідно розробленої та узгодженої у встановленому порядку схеми організації дорожнього руху.

3. Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради забезпечити об’їзд пасажирського транспорту через вул. Лермонтова та оприлюднити інформацію щодо змін в русі автобусів через засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О.

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet