Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 476 -2016-08-22 - Про анулювання паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», враховуючи не встановлення суб’єктами господарювання тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності протягом 6 місяців з дати отримання паспортів прив’язки тимчасових споруд виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Анулювати паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, згідно з переліком паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що підлягають анулюванню (додається).    

2. Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення:

2.1. Направити копію рішення  зацікавленим суб’єктам господарювання;

2.2. Внести інформацію щодо анулювання паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності до містобудівного кадастру.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника  міського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова

 

В.В.Буряк

Прикріплені файли:

476 додаток.doc


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet