Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 482 -2016-08-23 - Про визначення осіб, відповідальних за забезпечення посилених контрольно- пропускних пунктів (блокпостів)

На виконання рішень Ради оборони Запорізької області від 10.11.2014 № 28 та від 29.07.2016 № 70, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.05.2016 № 22, з метою забезпечення належного функціонування посилених контрольно-пропускних пунктів (блокпостів) виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити відповідальними за забезпечення посилених контрольно - пропускних пунктів (блокпостів):

«Запоріжжя - Матвіївка» (законсервований відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.05.2016  № 22) - районну адміністрацію Запорізької міської ради по Шевченківському району.

 «Запоріжжя - Новоолександрівка» - районну адміністрацію Запорізької міської ради по Комунарському району.

2. Районним адміністраціям Запорізької міської ради по Шевченківському району та по Комунарському району:

2.1.Забезпечити приведення посилених контрольно-пропускних пунктів (блокпостів) до належного стану та вжити заходів щодо належного освітлення території, прилеглої до посилених контрольно-пропускних пунктів (блокпостів);

2.2.Забезпечити підготовку посилених контрольно-пропускних пунктів (блокпостів) до функціонування в осінньо-зимовий період.

3. Комунальному підприємству «Титан» забезпечити біотуалетом посилений контрольно-пропускний пункт «Запоріжжя - Новоолександрівка».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на голів районних адміністрацій Запорізької міської ради по Шевченківському та Комунарському районах.

 

 

Міський голова                                                                В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet