Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 494 -2016-08-26 - Про вилучення об’єктів житлового та нежитлового фонду, об’єктів благоустрою та обладнання з господарського відання міського комунального підприємства «Основаніє» та передачу в господарське відання комунального підприємства «Наше місто» та затвердження актів приймання-передачі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Цивільним та Господарським кодексами України, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:

1.1. Вилучити з господарського відання об’єкти житлового та нежитлового фонду, благоустрою та обладнання згідно з додатками 1,2,3.

1.2. Передати за актами приймання-передачі в господарське відання комунальному підприємству «Наше місто» об’єкти житлового та нежитлового фонду, благоустрою та обладнання згідно з додатками 1,2,3.

2. Комунальному підприємству «Наше місто»:

2.1. Прийняти за актами приймання-передачі в господарське відання об’єкти житлового та нежитлового фонду, об’єкти  благоустрою та обладнання згідно з додатками 1,2,3.

2.2. З 01.09.2016 обслуговувати прийнятий житловий фонд в межах діючого законодавства.

3. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів житлового та нежитлового фонду з господарського відання міського комунального підприємства «Основаніє» в господарське відання  комунального підприємства «Наше місто» згідно з додатками 1,2,3.

4. Контроль за виконанням   рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М. та постійну комісію Запорізької міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                         В.В.Буряк

Прикріплені файли:

Додатки 494.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet