Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 508 -2016-08-26 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2011 № 157 «Про Порядок визначення вартості договорів сервітуту з операторами телекомунікацій (зі змінами)»

Відповідно до Законів України «Про  місцеве самоврядування в України», «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», для забезпечення виконання рішення виконавчого комітету від 31.08.2010 № 384 «Про затвердження Положення про єдиний порядок укладання договорів встановлення сервітуту з суб’єктами господарської діяльності, які надають послуги зв’язку, Інтернет та телекомунікаційні послуги на об’єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя», виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2011 № 157 «Про Порядок визначення вартості договорів сервітуту з операторами телекомунікацій (зі змінами)», а саме: п.1 рішення  викласти у новій редакції, «1. Затвердити Порядок визначення вартості договорів сервітуту з операторами телекомунікацій, яким надається право на розміщення телекомунікаційних мереж на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя, які знаходяться в господарському віданні комунальних   підприємств, установ та організацій (з використанням сходових кліток, горищ, технічних поверхів, покрівель), з метою забезпечення надання телекомунікаційних послуг мешканцям будинку (додається)».

2. Управлінню внутрішньої політики, преси та  інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

   

 

Міський голова                                                                  В.В.Буряк  

Прикріплені файли:

додаток 508.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet