Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 487 -2016-08-26 - Про заходи щодо очищення території міста від снігових заметів, ожеледиці та посипці сипучими матеріалами в осінньо- зимовий період 2016 - 2017 років

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради від 22.06.2011  № 41 „Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя”, та з метою забезпечення безперебійного руху всіх видів міського пасажирського транспорту в період снігопадів і ожеледиці  виконавчий  комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад міського штабу для оперативного керівництва роботами по боротьбі зі сніговими заметами та ожеледицею (додається).

2. Надати право міському штабу у випадках стихійного лиха, пов'язаного зі сніговими заметами та ожеледицею, залучати від підприємств, організацій та установ міста усіх форм власності необхідну кількість робочої сили, автомашин, дорожньої і спеціальної снігоприбиральної техніки, інших необхідних механізмів.

3. Районним адміністраціям Запорізької міської ради:

3.1. Закріпити за підприємствами, організаціями та установами району території для очищення від снігових заметів та посипки сипучими матеріалами в осінньо-зимовий період 2016-2017 років згідно з чинним законодавством України.

3.2. Просити керівників підприємств, організацій та установ міста взяти під особистий контроль виконання заходів по боротьбі зі сніговими заметами і ожеледицею. При необхідності укласти відповідні договори зі спеціалізованими підприємствами на очищення від снігу та ожеледиці закріплених територій.

3.3. Для оперативного керівництва по боротьбі зі сніговими заметами та ожеледицею створити відповідні районні штаби.

3.4. При виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами, забезпечити виділення підприємствами, організаціями та установами району робочої сили і транспортних засобів для ліквідації наслідків.

4. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради спільно з районними адміністраціями Запорізької міської ради, управлінням патрульної поліції у місті Запоріжжі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України до 01.11.2016 провести на комунальних підприємствах, організаціях, відомствах перевірку готовності снігоприбиральної техніки до роботи в зимовий період та надати інформацію до виконавчого комітету Запорізької міської ради.

4.1. Керівникам підприємств: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», Концерну «Міські теплові мережі», МКП «Основаніє», КП «Наше місто», КП «Титан», СКП «Запорізька ритуальна служба», КРБП «Зеленбуд» підготувати до 01.11.2016 спецтехніку до роботи в зимовий період.

4.2. Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради здійснювати розрахунки з комунальними та іншими підприємствами за виконані обсяги робіт по зимовому утриманню доріг, з якими укладено договори, в межах бюджетних асигнувань.

5.Управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради створити резервний запас паливно-мастильних матеріалів для випадків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із затяжними снігопадами та ожеледицею.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О. та районні адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському, Заводському, Комунарському, Дніпровському, Вознесенівському, Хортицькому, Шевченківському району.

 

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet