Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 488 -2016-08-26 - Про проведення місячника чистоти до Дня міста

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя» та з метою забезпечення належного санітарного стану території м. Запоріжжя до святкування Дня  міста виконавчий комітет Запорізької міської ради ВИРІШИВ:

1. Провести з 1 вересня по 1 жовтня  2016 року комплекс заходів щодо приведення території міста  до належного фіто-санітарного стану, в тому числі прибудинкових територій, вулично-шляхової мережі міста, а також об’єктів масового перебування та відпочинку населення (парки, сквери, зелені зони, куточки відпочинку, спортивно-ігрові майданчики, пляжі, фонтани, а також пустирі та території незавершеного будівництва).

2. Районним адміністраціям Запорізької міської ради, департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, з залученням підпорядкованих підприємств, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, Національному заповіднику «Хортиця»:

2.1.Забезпечити приведення до належного естетичного та санітарного стану вулиць,  доріг, тротуарів, зелених зон, парків, скверів, бульварів, пляжів, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

2.2.Просити керівників промислових підприємств вжити заходів щодо упорядкування територій своїх підприємств, санітарно-захисних зон, закріплених територій.

2.3. Активізувати покіс трав та знищення карантинних рослин на закріплених територіях.

2.4.Організувати достатню кількість техніки для вивозу прибраного сміття.

3. Районній адміністрації  Запорізької міської ради по Вознесенівському району:

3.1. Привести до належного санітарного стану  Прибережну магістраль до святкування  Дня міста.

3.2. Привести до належного естетичного та санітарного стану пішохідний міст на Прибережній магістралі в районі  Центрального пляжу (фарбування, очищення від сміття, порості, трави, тощо)

4. Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради активізувати роботу  щодо проведення перевірок дотримання вимог законодавства в сфері благоустрою:

4.1.Провести перевірку територій зелених зон, парків, скверів, зон відпочинку, спортивно-ігрових майданчиків в частині виконання робіт зі знищення та покосу карантинних рослин та бур’янів, виявлення і ліквідації фактів захаращення територій побутовим, будівельним сміттям, обрізаним  сухим гіллям.

4.2. Провести перевірку закріплених територій в районах міста в частині утримання об’єктів благоустрою у належному стані у відповідності до «Правил благоустрою території міста Запоріжжя».

5. Керівникам всіх підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, торгових підприємств та ринків провести роботи по наведенню чистоти і порядку на відведених та закріплених територіях згідно з рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя».

6. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради:

6.1. Звернутися через засоби масової інформації до жителів міста, громадськості, учнівської та студентської молоді з проханням прийняти активну участь в наведенні порядку на території міста.

6.2. Забезпечити протягом вересня 2016 року широке висвітлення проведених заходів у засобах масової інформації.

7. Просити товариство з обмеженою відповідальністю «Умвельт -  Запоріжжя»:

7.1. Організувати безкоштовне прийняття зібраного сміття від підприємств, установ, організацій  на міський полігон твердих побутових відходів для його утилізації з 01.09.2016 по 01.10.2016.

7.2. Прийом сміття здійснювати тільки по талонах, які будуть видавати районні адміністрації Запорізької міської ради за формою, узгодженою з товариством  з обмеженою відповідальністю «Умвельт-Запоріжжя».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва  В.О.

 

 

Міський голова                                                                                        В.В. Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet