Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 491 -2016-08-26 - Про передачу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради витрат міського бюджету з капітального ремонту об’єктів м. Запоріжжя

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації об´єктів та врахування витрат міського бюджету в балансовій вартості об’єктів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради після проведення капітального ремонту, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в оперативне управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради витрати міського бюджету по об’єктам:

  • «Капітальний ремонт загальноосвітнього навчального закладу №22 по вул. Трегубова, 18 в м. Запоріжжі»  вартістю 280 098,92грн.
  • «Капітальний ремонт покрівлі загальноосвітнього навчального закладу № 21 по вул. Машинна, 117 в м. Запоріжжі» вартістю 38 997,15грн.
  • «Капітальний ремонт покрівлі загальноосвітнього навчального закладу № 109 по вул. Дніпровські пороги, 29 в м. Запоріжжя» вартістю 73248,48грн.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а департаменту освіти і науки Запорізької міської ради прийняти витрати міського бюджету з капітального ремонту об’єктів, зазначених в пункті 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І.

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet