Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 492 -2016-08-26 - Про передачу витрат міського бюджету з капітального ремонту житлових будинків, балансоутримувачем яких є житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) міста Запоріжжя

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою подальшої експлуатації житлових будинків та, керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою врахування в балансовій вартості житла витрат міського бюджету на проведений капітальний ремонт житлових будинків ЖБК виконавчий комітет запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Управління капітального будівництва» та передати в господарське відання витрати міського бюджету з капітального ремонт житлових будинківжитлово-будівельних кооперативів (ЖБК) для врахування в балансовій вартості житла загальною сумою 784941,98грн. згідно додатку.

2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» передати в установленому порядку, а житлово-будівельним кооперативам прийняти  витрати з капітального ремонту житлових будинків згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet