Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 497/10 -2016-08-26 - Про виключення квартири, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р., сщ Сонячне, вул.Весняна, буд.1 кв.29 із числа службової житлової площі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та п.6 Положення про порядок надання службових житлових приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37, розглянувши клопотання  Головного управління Національної поліції в Запорізькій області від 15.06.2016 №737/02/14-2016, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити із числа службової житлової площі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області однокімнатну квартиру, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р.,  сщ Сонячне, вул.Весняна, буд.1 кв.29, так як відпала потреба у такому її використанні.

2. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради оформити ордер на однокімнатну квартиру, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р., сщ Сонячне, вул.Весняна, буд.1 кв.29 житловою площею 17,8 кв.м (загальною – 34,28 кв.м) Матросовій Нелі Вікторівні на сім’ю із 2 осіб (вона, син – Матросов Максим Олександрович).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet