Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 500/3 -2016-08-26 - Про переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по бул.Центральному,19-Б під житловий блок

Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Основаніє» від 25.07.2016 №9248/01-03 щодо переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по буд.Центральному,19-Б під житловий блок, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 30.06.2016 №П-1165, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати можливим переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по буд.Центральному,19-Б під житловий блок з двох кімнат.

2. Міському комунальному підприємству «Основаніє»:

2.1. Замовити в департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради вихідні дані на переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по буд.Центральному,19-Б під житловий блок з двох кімнат.

2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по буд.Центральному,19-Б під житловий блок з двох кімнат і узгодити її в установленому порядку.

2.3. Переведення нежитлового приміщення №85 в гуртожитку по буд.Центральному,19-Б під житловий блок з двох кімнат виконувати у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації.

2.4. Ввести об'єкт в експлуатацію згідно вимог чинного законодавства.

3. Міському комунальному підприємству «Основаніє» спільно з господарським суб'єктом, що проводить технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна виключити нежитлове приміщення №85 загальною площею 61,9 кв.м з нежитлової площі та включити до житлової площі житловий блок з двох кімнат загальною площею 61,9 кв.м в гуртожитку по бул.Центральному,19-Б шляхом внесення відповідних змін в документи інвентаризації приміщень.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet