Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 503 -2016-08-26 - Про зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №109 «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами» виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити департамент житлово-комунального господарства Запорізької міської ради відповідальним за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку.

2. Здійснювати перевірку протоколів зборів співвласників та розміщувати їх результативні частини на офіційному веб-сайті Запорізької міської влади відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України від 24.02.2016 №109 «Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М.

 

Міський голова                                                                  В.В.Буряк

                                                                                             


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet