Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 516 -2016-08-26 - Про передачу зовнішніх теплових мереж в господарське відання КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним  кодексом  України, ст.136 Господарського кодексу      України, розглянувши звернення МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та КОНЦЕРНА “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.05.2005 №180/1 “Про прийняття до комунальної власності м.Запоріжжя об’єктів  державного житлового та нежитлового фонду від підприємства-банкрута ВАТ “Запоріжжитлоцивільбуд”, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з  господарського відання МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОСНОВАНІЄ” та передати в господарське відання КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” зовнішні теплові мережі згідно з додатком до рішення.

2. Доручити МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ОСНОВАНІЄ” передати, а КОНЦЕРНУ “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” прийняти в господарське відання зазначені в додатку до рішення зовнішні  теплові мережі.

3. Зобов’язати КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію щодо виконання пункту 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова                                                        В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

dodatок 516.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet