Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 530 -2016-09-14 - Про затвердження Положення про призначення премій міського голови працівникам освіти за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління

Керуючись Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", "Про позашкільну освіту", з метою стимулювання активної участі педагогічних працівників у становленні і розвитку освітньої системи міста виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про призначення премій міського голови працівникам освіти за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління (додається).

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.09.2014 №348  "Про затвердження Положення про призначення премій міського голови працівникам освіти за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління" вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 530.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet