Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 531 -2016-09-14 - Про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя в оперативне управління департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради

Керуючись ст.59, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, ст.137 Господарського кодексу України, розглянувши звернення департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та передати в оперативне управління департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя згідно з додатками 1, 2, 3 до рішення.

2. Доручити департаменту освіти і науки Запорізької міської передати, а департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради прийняти в оперативне управління майно комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя згідно з додатками 1, 2, 3 до рішення.

3. Зобов’язати департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради надати до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради інформацію щодо виконання п. 2 рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.

 

Міський голова                                                                           В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 1 531.rar

Прикріплені файли:

dodatok 2 531.rar

Прикріплені файли:

dodatok 3 531.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet