Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 536 -2016-09-21 - Про виготовлення та розміщення матеріалів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Запорізької міської ради від  24.12.2012 №79 “Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Запоріжжя”, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від  25.08.2011 №363 "Про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальним підприємством та контролю за його виконанням", з метою належного офомлення місця проведення Покровського ярмарку та запрошення на нього мешканців Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей, виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” розробити відповідні дизайн макети та виготовити 26 (двадцять шість) паперових плакатів форматом 3,0х6,0м і забезпечити їх розміщення в містах Бердянськ, Дніпропетровськ, Енергодар, Мелітополь, Токмак, Херсон.

2. Доручити комунальному підприємству “Запорізьке міське інвестиційне агентство” розробити відповідні дизайн макети та виготовити 2 (два) пано у вигляді 4 (чотирьох) банерів формату 10,0х1,5м для їх розміщення на пішохідному мосту по Прибережній магістралі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М.

 

Міський голова

 

В.В.Буряк


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet