Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Документи міськвиконкому

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 546 -2016-09-23 - Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізичну культуру і спорт», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 року № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних  заходів державного та міжнародного рівня», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.07.2016 № 408 «Про затвердження норм витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів, спортсменів вищої спортивної майстерності і відповідних порядків»,  наказу Міністерства молоді та спорту України від 27 січня 2014 року № 146 «Про затвердження грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів» зі змінами, з метою посилення соціального захисту спортсменів, тренерів, інших учасників спортивних заходів та створення належних умов для підготовки спортсменів до спортивних змагань»,  виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  Порядок забезпечення харчуванням за рахунок коштів  бюджету міста учасників спортивних заходів (додається).

2. Затвердити  Порядок забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення   спортсменів - учасників спортивних заходів (додається). 

3. Затвердити  Граничні грошові добові норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів (додається).

4. Затвердити  Граничну грошову добову норму витрат на забезпечення спортсменів - учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення (додається).

5. Департаменту  спорту, сім’ї та молоді міської ради застовувати Граничні грошові добові норми    витрат на проведення спортивних заходів згідно з п. 3,4 даного рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. 

 

Міський голова                                                        В.В.Буряк

Прикріплені файли:

dodatok 546.rar


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet